Webshop / Netværk / Switche / ALLNET Switch Modul ALL4769 SFP+(Mini-GBIC), 10Gbit Singlemode, LR/LC, bis 80Km
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
ALLNET Switch Modul ALL4769 SFP+(Mini-GBIC),  10Gbit Singlemode,  LR/LC, bis 80Km (ALL4769)
ALLNET Switch Modul ALL4769 SFP+(Mini-GBIC),  10Gbit Singlemode,  LR/LC, bis 80Km (ALL4769)

ALLNET

Switch Modul ALL4769 SFP+(Mini-GBIC), 10Gbit Singlemode, LR/LC, bis 80Km

Varenr.: ALL4769
EAN: 4038816099310
  • Produkt Modul
  • Hastighed 10Gbps
På lager
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

Copyright © 2022 IT Relation A/S. Alle rettigheder forbeholdes.