Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

MICROCONNECT / Katalog

Webshop / Tilbehør / Kabler
Kabler (4011)
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.15m Yellow LSZH
Varenr.: SSTP60015Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 0.15m
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
Varenr.: AUDANS
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 6.35mm  -  Konnektor 2: 2 x 3.5mm
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
Varenr.: UTP5005Y
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 0.5m White PVC
Varenr.: STP5005W
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREEN PVC
Varenr.: B-FTP5005G
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
Varenr.: B-FTP5005R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP5005Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC
Varenr.: B-FTP501R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 1m
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP6005Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Orange  -  Længde: 1.5m
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC
Varenr.: B-UTP50025G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 0.25m
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Red PVC
Varenr.: B-UTP50025R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.25m
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M ORANGE PVC
Varenr.: B-UTP5005O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-UTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.25m Purple PVC
Varenr.: B-FTP60025P
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Lilla  -  Længde: 0.25m
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-FTP5005
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT FTP CAT6 0.25M White
Varenr.: B-FTP60025W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.25m
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.25M White
Varenr.: UTP50025WAA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.25m
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M BLACK PVC
Varenr.: B-UTP5015S
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort  -  Længde: 1.5m
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M GREY PVC
Varenr.: B-UTP5015
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 1.5m
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M RED PVC
Varenr.: B-UTP5015R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 1.5m
MICROCONNECT ADAPTER RJ12-RJ12 F/F 6P
Varenr.: MPK200
Type: Adapter  -  Konnektor 1: RJ-12  -  Konnektor 2: RJ-12
MICROCONNECT Cable F/UTP 0,5M CAT6 Blue LSZH
Varenr.: STP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 0.50m Orange PVC
Varenr.: B-FTP5005O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP501Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.25m Red LSZH
Varenr.: SSTP60025R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.25m
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: SC/UPC  -  Længde: 5m
MICROCONNECT USB2.0 A-B M/M 0,1m BLACK
Varenr.: USBAB01B
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B  -  Længde: 0.1m
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M RED PVC
Varenr.: UTP5003R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 0.3m
MICROCONNECT UTP CAT5E 2M ORANGE PVC
Varenr.: B-UTP502O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-UTP6005
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M White PVC
Varenr.: B-UTP6005W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.5m
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 1M BLACK PVC
Varenr.: B-UTP601S
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
MICROCONNECT UTP CAT6 1M GREY PVC
Varenr.: B-UTP601
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 1m
MICROCONNECT UTP CAT6 2M YELLOW PVC
Varenr.: B-UTP602Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Black
Varenr.: UTP5005S
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT CAT6 UTP 0.15M Slim Cable
Varenr.: V-UTP60015W-SLIM
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.15m
MICROCONNECT CAT6 UTP 0.15M Slim Cable
Varenr.: V-UTP60015S-SLIM
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort  -  Længde: 0.15m
MICROCONNECT CAT6 UTP 0.25M Slim Cable
Varenr.: V-UTP60025W-SLIM
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.25m
MICROCONNECT FTP CAT5E 2M GREEN PVC
Varenr.: B-FTP502G
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 2m
MICROCONNECT FTP CAT5E 2M White
Varenr.: B-FTP502W
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 2m
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-FTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT Modular Straight RJ11 6C/6P 2m
Varenr.: MPK102S
Type: Tele  -  Konnektor 1: RJ-11  -  Konnektor 2: RJ-11  -  Længde: 2m
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.25m White PVC
Varenr.: B-SFTP60025W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.25m
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M White PVC
Varenr.: UTP50050WA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.5m
MICROCONNECT UTP CAT5E 3M RED PVC
Varenr.: B-UTP503R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 3m
MICROCONNECT ADAPTER RJ11-RJ11 F/F 4P
Varenr.: MPK199
Type: Adapter  -  Konnektor 1: RJ-11  -  Konnektor 2: RJ-11
Viser 1-60 af 4011 produkter
...

Copyright © 2021 IT Relation A/S. Alle rettigheder forbeholdes.